• header-glowna-1

    Departamenty prawne

  • header-glowna-3

    Przedsiębiorcy

Wymagana:

  • Znajomość HTML, CSS, JS
  • Znajomość wzorca tworzenia MVC dla aplikacji webowych
  • Chęć rozwoju i poznawania nowych technologii
  • Znajomość ASP.NET , w szczególności ASP.NET MVC

W zakres obowiązków na tym stanowisku wchodzi:

  • Tworzenie aplikacji webowych
  • Tworzenie testów dla rozwijanych rozwiązań
  • Programowanie z wykorzystaniem nowych technologii

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku lub realizacja własnych projektów
  • Znajomość technologii ASP.NET, C#

lub

  • Znajomość JAVA, JSPX
  • Samodzielność i kreatywność w dążeniu do celu

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy pod okiem specjalistów
  • Pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach informatycznych
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w zgranym zespole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".

logo-tfs-stopkaTimeFrame Software sp. z o.o. - Wszystkie prawa zastrzeżone, 2016